8. državno prvenstvo ZPVD Sever v kegljanju

Nataša Saviozzi

V soboto, 9. oktobra 2021, se je štiričlanska ekipa PVD Sever Zasavje udeležila 8. državnega prvenstva ZPVD Sever v kegljanju, ki je potekalo na kegljišču KD Vodnjak v Novem mestu. Tekmovalo se je v ekipni in posamični konkurenci, 60 lučajev mešano.

arhiv ZPVD Sever, arhiv PVD S Dolenjska in Bela Krajina

Ekipa PVD Sever Zasavje, Marko Plazar, Dušan Mal, Adolf Laznik in Ivan Narat, je osvojila 1. mesto (1098 podrtih kegljev), drugo mesto je osvojila ekipa iz PVD Sever Ljubljana (976 podrtih kegljev), 3. mesto pa so zasedli tekmovalci iz PVD Sever Dolenjska in Bela Krajina (968 podrtih kegljev).
Rezultati posamično pa:
1. mesto Ivan Narat, PVD S Zasavje 327 kegljev
2. mesto Marko Plazar, PVD S Zasavje 276 kegljev
3. mesto Željko Zrlič, PVD S Dolenjska in Bela Krajina 272 kegljev

Več o državnem prvenstvu ZPVD Sever v kegljanju 2021 in rezultatih si lahko ogledate na spletnem naslovu :

Fotografije pa so objavljene na spletni strani PVD Sever Dolenjska in Bela Krajina;: