Partizanske smučine Cerkno '45 - veleslalom 2023

Alojzij Klančišar

V soboto, 28.1.2023 smo se člani PVD Sever Zasavje množično udeležili 46. organiziranih "partizanskih smučin 45", v okviru katerih je bilo organizirano in izvedeno 18. prvenstvo veteranov SEVER.

foto: Klančišar Alojzij, Senčar Dušab

foto: Klančišar Alojzij, Senčar Dušab

Tekmovanje je bilo izvedeno na smučišču SC Cerkno. Vremenske razmere in urejenost smučišča in tekmovalne proge je že ob prihodu na smučišče dalo vedeti, da je pred nami en lep dan za tekmovanje in sproščanje. Tekmovanje in razglasitev rezultatov je potekalo po planu. Člani PVD Sever Zasavje smo v posameznih kategorijah zasedli dva 3. mesta in sta člana Žan in Jože na zglasitvi prejela bronasti kolajni. V skupni razvrstitvi pa smo med 9. ekipami zasedli 4. mesto. Po razglasitvi rezultatom smo se prijetno utrujeni , premraženi in zadovoljni, varno vrnili v Zasavje z željo, da se čimprej spet srečamo na naslednji prireditvi po programu društva v letu 2023.

https://www.zdruzenje-sever.si/sl/news/zdruzenje-sever/vec-kot-tristo-udelezencev-na-spominskih-tekmah-46-partizanske-smucine-cerkno-45.html